28 Ağustos 2013

Samsung Telefonum Garanti Dışı Kaldı!

Samsung telefonumu Bakırköy'de bulunan Mta Elektronik'e kasada çatlak, arka kapağın tam oturmaması , kameranın bulanık çekmesi ve şarj süresinden dolayı onarım için teslim ettim. Fakat tarafıma verilen bilgide şarj soketinde sıvı teması olduğu 75 TL bir ücreti olduğu , yaptırırsam diğer belirttiğim arızaların garanti dahilinde yapılacağı , yaptırmazsam telefonun garanti dışı bırakılıp hiç bir işlem yapılmayacağı bilgisini aldım.

Telefonda kesinlikle sıvı teması yoktur . Sıvı temasını geçtim şarj soketinde temassızlık dahil hiç bir problem yok , sorunsuz çalışmaktadır. Telefonumun acil olarak garanti dahilinde onarımını ve belirttiğim arızalar haricinden herhangi bir işlem yapılmamasını istiyorum.

Anil 1.108 Okunma

Cevaplar

 • Anil 30 Ağustos 2013

  samsung cihaz almayın aldırtmayın müşteri hizmetleri diye arayan ve sürekli aynı şeyi tekrarlayan arkadaş bana cihazı servisten alıp başka servis götürmemi o servisin incelemesini sağlayabiliriz demekten başka herhangi bilgi aktarımı yapılmamıştır ve hala 75₺ yi kabul edip cihazı yaptırmazsam diğer arızalarının garanti dışı sayılıp yapılmayacağı bilgisini vermiştir.

 • Samsung Mobile Temsilcisi30 Ağustos 2013

  Kullanıcımız adına yetkili birimler ile irtibata geçilmiştir. Kullanıcımızın cihazı garanti haricidir. Ürünün, kullanım kılavuzuna aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar, garanti kapsamı dışındadır. (Garanti kapsam dışı kalan cihazlar için ücretli bakım onarım desteği verilmektedir) Garanti harici durumlar, standart olarak tüm üreticilerde aynı şekilde uygulanmaktadır.  Samsung Electronics olarak, sadece yetkili teknik servislerimizin vermiş olduğu raporlar doğrultusunda bilgi verebilmekteyiz. Yetkili teknik servislerimiz, cihazınızda garanti harici bir durum ile karşılaştı ise, farklı bir işlem tarafımızdan yapılamamaktadır.İlginiz için teşekkür ederiz.  Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

 • Samsung Mobile Temsilcisi28 Ağustos 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön