Samsung Telefonum Donuyor ve Kapanıp Yeniden Açılıyor

İbrahim A. |

2013'ün 10 aylarında bu telefonu Kütahya merkezde bulunan Vodafone bayisinden 24 ay kampanyası ile aldım. Telefonumu almamdan sonra sürekli gün aşırı telefonum ya donuyor yada kapanıp yeniden açılıyor bu konuda acaba telefondan kaynaklanan bir yazılımsal bir hata mi yoksa sadece benim cihazıma ait bir sıkıntımı bunu bilmek istiyorum tarafıma acil dönüş yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Kontrolsuz Açılıp Kapanma İşletim Sistemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Mart
  16:38

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 07 Mart
  00:17

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi