Samsung Telefonum Donuyor!

Elif A. |

Ürünü 21/09/2013 tarihinde satın aldım. İlk telefonu açtığım gibi dondu ve bu sorun devam etti. İznik'te ikamet ettiğim için hemen götüremedim. 07/10/2013 tarihinde servise gönderildi. Ben iadesini istediğim halde yazılım güncellemesi yapılıp geri geldi. Telefonu açtığımda aynı sorunla tekrar karşılaştım ve devam ediyor.

Samsung telefon hem donuyor hemde kendi kendine açılıp kapanıyor. Servis ile konuştum 4 kere servise gittiğinde iade söz konusu olabileceğini söylediler. Yazılımdan kaynaklı olmadığı apaçık ortada. Ürünün iadesini istiyorum.

Etiketler :

İşletim Sistemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Ekim
  18:58

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 29 Ekim
  21:30

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi