Samsung Telefonum 8 Kere Servise Gitti.

Güneş G. |

Eşim Samsung'dan bir cep telefonu aldı. Henüz garanti süresi dolmadan 8 defa servise gitti bozulduğu için 4-5 defa parça değişti ve hala değişim iade almadılar. Tüketici hakem heyetine şikayette bulundum yanıt bekliyorum.

Bu arada son şikayetimden sonra aradılar ve imzalı kaseli dekont istediler. Aslı gibidir yazısı ile kaseli dekontu götürdüm kabul etmediler. Sorumsuz bir kurum. İncirli Samsung servisinden de şikayetçiyim. Kendileri ile şikayetimi dile getirdiğim halde gerekili yardımı göstermediler.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Ürün Değişim Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Güneş G.
  20 Ocak
  09:21

  Merhaba,

  Benimle yapılan görüşme kaydının dinlenmesini rica ederim.Görüşme yarıda kaldı ve hiçbir şekilde şikayete yönelik net görüşme yapılamadı . Nasıl "Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır." notu ile dönüş yapılabiliyor anlamıyorum.Göüşme kaydının dinlenerek değerlendirilerek tarafıma bilgi verilmesini ve şikayetimle işgili incirli bakırköy samsung servisi ile görüşülerek sonuç ile ilgili bilgi alınmasını rica ederim.

  Eşimin adı Cengiz Han ve telefon ile ilgili işlemler kendisi tarafından takip ediliyor.

  İyi çalışmalar.

 • 17 Ocak
  14:46

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 14 Ocak
  22:39

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi