Samsung Telefonum 4 Kere Servise Gitti!

Orhun E. |

Samsung , 4 defa aynı arızadan servise gitti. İçindeki anakart bile değişti ama hala aynı arızaları vermekte. Ben servise onarım ve değişim istemiyorum para iadesi istediğimi söylediğim halde bana telefonu yapıp hazır olduğunu söylüyorlar. Ben artık bozuk telefonu neden alayım? Telefonu satarken sorun yok ama sattıktan sonra destek vermiyorsunuz. Bununla ilgili bana bir çözüm yolu söylersiniz sevinirim. Önümüzdeki hafta hakem kuruluna götüreceğim, bunu da İnternet ortamında paylaşacağım bilginiz olsun!

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Ürün İade Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Kasım
  16:08

  2118125 numaralı şikayet hakkında,

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 16 Kasım
  22:08

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.