Samsung Telefonu Kullanılmaz Hale Getiriyor.

Serhat K. |

Yaklaşık 1 yıl önce aldığım S3 mini telefonumda kullandığım hattımı değiştirdim. Yeni hattı taktığımda telefon ağda kayıtlı değil hatası verdi. Takılı hattımı bu telefonla kullanamadım. Ardından Samsung iletişim merkezini aradım. Sorunu ilettiğimde ımeı numaramın kopyalandığını söylediler. Imeı numaramın kopya edilemeyeceğini belirttim. Buna karşılık farkında olmadan olmuştur deyip yetkili servise götürmemi istediler. Bulunduğum il ve ilçede servisleri olmadığı için başka bir ile kargo ile yollamamı talep ettiler. Samsung bu telefonları tek bir numara ile kullanılması için ayarlıyor ve sorun bundan kaynaklı, sorunu çözmedikleri gibi yasal yükümlülüklerini yerine getirmiyor.

Etiketler :

Sinyal Klonlanmış Ürün Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serhat K.
  03 Aralık
  09:49

  berbat bir firma iğne yapsa alınmaz.

 • Serhat K.
  03 Aralık
  09:48

  doğrudur bana telefonumdan ulaşamamışsınızdır. sayenizde telefon çalışmadığı içindir. ama e-mail atabilirdiniz onu yapmamanızın sebebi sorunu zaten çözmek istemiyor olmanız olabilir mi?

 • 01 Aralık
  14:40

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz,
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 30 Kasım
  11:14

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr