17 Şubat 2014

Samsung Telefonu İade Edemiyorum

Samsung telefonu 23 aralıkta aldım bozuk oldunu anladım geç geldiği için geri gönderemedim yarın kargoya verip gönderdim yaklaşık 20 -25 güm içinde geldi. Sonra tekrar bozuk olduğu anlayıp aynı gün içinde geldiği kargoyla iadesi için geri gönderdim. Kargo ücretini karşılayacağızı söyleyip karşılamadınız için iptal oldu iade isteyim. Şimdi hala telefon Teleservice'de 23 aralıktan beri telefonu kullanamıyorum. Kartan geçtim üstüne faiz bindi bu durumdan çok mağdur oldum. Telefonu iade edip paramında iadesini istiyorum. Konunun biran önce önce çözüme kavuşmasını istiyorum.

Eray 36 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Mobile Temsilcisi20 Şubat 2014

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Samsung Mobile Temsilcisi17 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön