Samsung Telefondan Gelen Sesler!

Berna E. |

Telefon görüşmeleri yaparken ilk kayıt bandı sesi geliyor, ondan sonra bir bip sesi, sonrasında sanki karşı taraftaki kişi çeşitli tuşlara basıyormuş gibi çok yüksek desibelde ardı ardına sesler geliyor ve ben bu yüzden görüşme yapamaz hale geldim. Karşı tarafta ise bu ses duyulmuyor. Bunu sürekli olarak yaşıyorum. Samsung Galaxy S4 4.2.2 kullanıcısıyım. Geri dönüş için bekliyorum.

Etiketler :

Hoparlör - Ses Çıkışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Ocak
  17:37

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 05 Ocak
  13:13

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr