Samsung Telefondaki Sıkıntılar Hala Devam Ediyor!

İbrahim S. |

Ben 1 yıl önce Avea bayiden fatura üzerinden Samsung Galaxy S4 cep telefonu aldım. 2 yıl garantili ama telefonum henüz 3 ay kullandıktan sonra telefonumda sıkıntılar yaşamaya başladım. 3 defa garantiye yolladım bayi aracılığıyla garanti tamam deyip hatta telefon ana kartını değiştirmesine rağmen sıkıntılar hala devam ediyor! Dün itibaren telefonumu yine servise yolladım! Artık cihazın değişimini istiyorum çünkü bir cihaz 4 defa servise gidip gelmez ayıptır! Burada benim mağdur olmam durumu da söz konusu. Gerekenin yapılmasını rica ederim.

Etiketler :

Ana Kart Ürün Değişim Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Aralık
  16:31

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 24 Aralık
  12:38

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr