Samsung Telefondaki Arıza Giderilemedi.

Diler Peştemalcıoğlu Ç. |

Samsung Galaxy S3 model telefonum da sürekli bir takılma, ekranda donma problemi yaşıyorum. Telefonu alalı 1 yıl olmamışken telefon bu problemlerden dolayı servise gitti ama problem hiç çözülmedi hala devam ediyor. Hatta şu an bunları telefon aracılığıyla yazmak bir işkence halini aldı. Bir de bunlara şarjın çok çabuk bitmesi eklenince telefon çekilmez bir hal aldı.

Etiketler :

Batarya İşletim Sistemi Ekran Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Aralık
  15:00

  2922502 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 25 Aralık
  10:51

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr