Samsung Telefonda Çatlaklık!

Ayhan A. |

16 ocak 2013 tarihinde telefonumu Avea bayisinden aldım. Aldığım günden beride telefonu kılıfında çok titiz bir şekilde kullandım. Ancak geçen gün yeni kılıf aldım kılıfını değiştirmek için çıkardığımda telefonun açma kapama düğmesinin olduğu yerden çatlamış olduğunu gördüm.

Samsun servis'e sorduğumda garanti kapsamı dışında olduğunu ve ekranla birlikte değiştirilmesi gerektiğinden 400 küsür lira değişim ücreti talep etti. Samsung destek merkezinden de servis'e göstermeniz gerekir deniyor başka da bir yardımları yok.

elimdeki telefonu yok pahasına satıp bir daha da samsung telefonların yanın dan bile geçmem telefonu almak isteyen tanıdıklarıma da mani olacağım.

Etiketler :

Dokunmatik Tuş Takımı Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayhan A.
  06 Mayıs
  15:26

  telefonumu takas yöntemiyle değiştirdim. Ve hala samsung'un ürürünlerinin arkasında durmadığını düşünüyorum. Bir daha almam alana da elimden geldiğince engel olucam.

 • 06 Mayıs
  15:13

  1779385

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.


  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi