Samsung Telefon ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Ve BDH Bilişim Teknik Servis

2.270görüntüleme
Mustafa
Mustafa 27 Ekim 2020 17:42

Hepsiburada Samsung Türkiye'den almış olduğum Samsung Note 10 Plus telefonum kalemi sıkıştırdı. Garanti kapsamında diye gönderdik kullanıcı hatası deyip 450 TL para istiyorlar. Teknik servis BDH Bilişim diye bir servis. Kalemin telefona takılırken kırıklık ve yamukluk olmadığını bir türlü anlatamadım. Ama kalem kırık dediler.

 sonra kırık değil yamuk dediler. Kalemin resmini istedim tamam deyip mail adresimi almalarına rağmen nedense bir türlü göndermediler. Kalemi sizlerin kırmadığı ne malum diyorum açılmadan kırıktı cevabı veriyor, pardon son söylenen yamuktu bende anlamadım çünkü önce kırık sonra yamuk adamların bir dediği diğerini tutmadığı için her neyse! Sonra tutuyorlar 50 veya 60 TL lik indirim teklifi yapıyorlar. Emin olun o kalemi ben kırmış olsam veya  yamultsam size göndermem yenisini alıp takardım.

 Anlayacağınız cihaz kalem sıkıştırdı sağlam kalemim kırık sonra yamuk iftirasına uğradım. Satıcı Hepsiburada üzerinden satış yapan firma Samsung Türkiye müşteri hizmetlerini aradım yardımcı olacaklarını söylediler sonra onlarda teknik servisin yalanına ortak oldular kusuru bana yüklediler. Cihazın hatası kalem sıkıştırmasını kullanıcı hatasına çevirip kazanç sağlayan bir para tuzağısınız. Hakkımı size helal etmiyorum. Siz haktan da anlayacağınızı sanmıyorum. Fotoğraf ve video telefon gelirse eğer göndereceğim kalemim nesi var bende bilmiyorum.

Samsung Telefon Logo
Samsung Telefon28 Ekim 2020 09:11

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

Mustafa
Mustafa28 Ekim 2020 13:17

1. Fotoğraf Esra Arslan Kılıç BDH iletişimin gönderdiği fotoğrafta kalem çıkarılmış. Kalemi ben kırmadığım için size ücret ödemek istemediğim için kalemi tekrardan telefona sıkıştırıp ve basma yerini kırarak gönderdiğiniz 2. Fotoda görülmekte. Demek ki hizmet anlayışınızı ve karakterinizi, yaptığınız işlemler her şeyi gösteriyor kalemi tekrardan sıkıştırıp gönderdiğinize göre para koparamadığınız için sizi kızdırmış olmalı. Çözüm getiremeyen Samsung Türkiye yetkililerine de teşekkür ederim bizi teknik servisinizin oyuncağı haline getirfiğiniz için. Ayrıca telefonu garanti dışına çıkarmışlar. Kalemi tamir ettirmediğimiz ve kalem ücreti ödemediğimiz için aksesuar. Ödemesini yapsaydım beni kandırabilseydiniz garanti devam edecekti. Aferin Samsung Türkiye ve teknik servislerine. Bu şekilde kazandığınız paralar elbet çıkar sizden.

Mustafa
Mustafa28 Ekim 2020 14:12

Telefonun arka kapağı da açık. Sizin Allah belanızı versin. Telefonuma desen şifresi koyun teknik servis ayrıca teşekkür ederim. Sanırım 29 Ekim yarım gün tatil olduğu için Mesai saatleri dışında diye ulaşamıyorum. Yaptığımıza ne denir siz daha iyi biliyorsunuz. Kalem parasını alamayınca mağdur edebilmek için aklına gelebilecek tüm şeyleri telefona yapmış. Telefonumu açabilirsem ne ala o Telefonu çöpe atar yinede size hak etmediğiniz parayı vermem.

Mustafa
Mustafa28 Ekim 2020 16:53

Bu da telefonun arka tarafı cihaz tamamen hurdaya dönmüş. Kalem parasını alamayınca ellerinden geleni hepsini yapmışlar. Sizi Allah'ım bildiği gibi yapsın.

2 Yorum

Mustafa
Mustafa28 Ekim 2020 16:48
 

Telefonum geldi. Arka kalpağı yarı açık, kalem tekrardan telefona sıkıştırılmış ve basma yeri kırılmış, üstelik telefona desen kilidi konmuş açamıyorum. 1. Fotoğraf mail onların bana gönderdikleri. Son 2 fotoğraf servisten sonraki hali.

Alparslan
Alparslan30 Ekim 2020 13:19
 

BDH Bilişim denen harami çetesi Samsung Türkiye'nin de işine gelmesi sayesinde istediği gibi at koşturuyor. Benim de bu konuda şikayetim var ve Hakem Heyeti kararıyla 4 ay sonra hakkımı alabilmiştim. Önce kırık dediler sonradan sıvı teması var dediler

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler