27 Ocak 2014
Yorum Yap
#2257302

Samsung'un Acayip Hizmet Anlayışı!

Samsung S3 mini cihazım 6 ayda 4 defa mekanik onarım ve parça değişimi geçirmiştir. Bu durumdan dolayı Samsung genel müdürlüğüne iade için başvurduğumda; 5. arıza olsun iade işlemleri başlatılacak gerekçesi ile reddedilmiştir.


5. ve kimsenin inkar edemeyeceği arızaları oluştu ve servise gittim. Servis daha cihaza bakmadan onarmayacağını söyleyip ertesi gün onarmadan ve iade işlemlerini başlatmadan teslim etti. Samsung genel müdürlüğü ile servisin bu kusurundan dolayı iletişime geçtim. Samsung telefonun arızalarını kabul etti, ancak sorunu çözmek yerine yasal hakkımı kullanmamı önerdiler. Samsung telefonu bozuk bir şekilde kullanmaya zorlayacak bir firmadır. Asla Samsung almayacağım.

Serkan 69 Okunma

Cevaplar

  • Serkan29 Ocak 2014

    Ah birde arayıp da "efendim efendim eğer müsaitseniz sosyal medyadaki şikayetiniz ile ilgili sizi dinlemek isteriz" demeleri yok mu :) yahu siz beni bu şikayet için neden ararsınız ki siz zaten son sözü söylediniz. müşteri memnuniyetini hiçe sayıp müşterinin kendinize olan tüm güvenini tamamen bitirdiniz. daha ne diyeyim ki size samsung!

  • Samsung Telefon Temsilcisi28 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.   Saygılarımızla,     Samsung Çağrı Merkezi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler