21 Ekim 2014

Samsung Yanan Telefonu Değiştirmiyor!

Ocak'ta Galaxy Mega 6.3 aldık. Ay başında şarjdayken şarj kablo bağlantısı ve telefon şarj girişi yanmaya başladı. Neyse ki cihaz yanımızda olduğu için müdahale edebildik. Cihazı aldığımız Media Markt aracılığı ile değişim talebiyle Ankara yetkili servise gönderdik. Servis 1-2 küçük parça değiştirip sözde tamir etmiş.


Samsung'tan ne müşteri hizmetleri (E. Hanım) ne de şikayet birimi (F. Hanım) birşey yapmak istemedi. Yönlendirdikleri servise ise zaten defalarca aramama rağmen hiç ulaşamamıştım. Babamızın kullandığı bu cihaza güvenimiz kalmadı.


Benzer bir olaya, veya daha büyük bir yangına sebep olmadan Samsung'tan bu telefonu iade almasını veya yenisiyle değiştirmesini arz ve rica ediyorum.

Özgür 1.167 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi25 Ekim 2014

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Özgür22 Ekim 2014

    Sayın yetkili, Şikayetime verdiğiniz standart cevabınızdan sonra 24 saati aşan bir süre geçti ancak henüz sizden bir geri dönüş olmadı. Bilginize.

  • Samsung Telefon Temsilcisi21 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön