19 Ekim 2013

Samsung Üretim Hatasını Kabul Etmiyor!

Ekteki fotoğraf Samsung'un bana sattığı üretim hatalı telefondan çekilmiştir. Sağ üst kısımdaki siyah beneklere bakın. Ekran hataları ve diğer birçok hataya sebep olan bir sürü problem telefonumda mevcut.

Güzelce açıklamama rağmen; Samsung, üretim hatalı telefonu değiştirmedi. Üstelik beni yetkili servis müdürü kovdu ve hiçbir Samsung tarafı da asla yardım etmedi! İşte Samsung'a güvenen bir müşterinin düştüğü durum bu. Satış sonrası desteklerinin sıfır olduğunu ispatlamam üzerine call center telefonu suratıma da kapatarak kalitesini gösterdi.

Artık kim kimden ne hakkı talep edebilir, bana kim yardımcı olabilir meçhul?

Fatih 123 Okunma

Cevaplar

 • Fatih25 Kasım 2013

  SAMSUNG = SIFIR MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ SIFIR SATIŞ SONRASI DESTEK!

 • Fatih30 Ekim 2013

  Samsung satış sonrası destek = SIFIR Hatta eksilerde. Çünkü garantisiz mal satsalar bari bu kadar zamanımıza mal olmaz, sinirlerimizi bozmaz ve telefonlarımızı da daha da kötüleştirmezlerdi!

 • Fatih30 Ekim 2013

  Siteye vermiş olduğum tüm bilgiler doğrudur ve daha önce onlarca kez Samsung'un kapısına gittiğim iletişim bilgileriyle aynıdır. Bir kere çaldırdılar, önemli bir toplantıdaydım. Zaten telefon görüşmesini yaptığımız onlarca kez zaman kaybından başka hiçbirşey olmamıştı! Ancak boş boş standart mesajları yazarlar. Hiçbir aksiyon yok. Samsung almadan önce çok düşünün, alternatiflerini araştırın. Kapılarında süründürüyorlar, Yetkili Servisleri müşterileri kovuyor ve iftira bile atıyor da bu SAMSUNG denen marka hiçbir işlemde bile bulunmuyor! Hala bana yamadıkları ve üzerinde HİÇBİR İŞLEM YAPMADIKLARI, İMALAT HATALI SAMSUNG TELEFONUMU kullanmaktayım! Ekranda bulutlanma var, fotoğraflarda nokta nokta lekeler çıkıyor... Şarj sorunu ayrı, kapanıp açılmalar, donmalar... Hepsini saymama imkan yok! Tüm Samsung müşteri ve muhtemel mülterilerinin bilgisine!

 • Samsung Telefon Temsilcisi27 Ekim 2013

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Fatih23 Ekim 2013

  Her zaman söylediğim gibi: Samsung Satış Sonrası Destek = 0

 • Fatih21 Ekim 2013

  Daha önce yirmi bin kere İNCELEME BAŞLATILMIŞTIR hikayelerini anlattılar. Hiçbirşey yaptıkları yok! YARDIM ETMEDİKLERİNİ defalarca açık açık bas bas bağardılar!

 • Samsung Telefon Temsilcisi20 Ekim 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön