26 Ağustos 2013 #1975605

Samsung Ücret İadesini Yapmıyor!

Samsung s3 marka telefonum sim kart okuma hatası verdi . Beşiktaş'taki Samsung servisine gönderdim. 1 hafta sonra döndüler ama aynı hata devam ediyordu ve tekrar gönderdim. 1 hafta sonra aradığımda, telefonun yedek parçası olmadığı için değişim ya da ücret iadesi yapılacağı söylendi.


17.07.2013 tarihinde ücret iadesi istediğimi söyledim ve 19.08.2013 tarihinde ücret iadesinin onaylandığını ve Beşiktaş'taki Samsung servisine hesap numaramı vermem gerektiğini öğrendim. 0212 258 79 99 Ekmen Servisi aradığımda hiçbir şekilde cevap verilmiyor.


Servise gidip sorduğumda ise kendilerine Samsung tarafından para gönderilmediği sürece bir şey yapamayacaklarını söylediler. Yaklaşık 2 aydır telefonsuz bekliyorum.

Mert 81 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

  • Samsung Telefon Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön