22 Nisan 2013 #1757483

Samsung Telefonun Dokunmatiği Bozulmuş!

Samsung telefonumun dokunmatiği arızalandı işlem görmüyor. Ankara Necatibey şubenize 6 kez gittim sözüm ona tamir ettiler 5.sinde de aynı problem hatta 1 seferde ücret talep ettiler ödedim. Ama hala telefonum aynı. Teknik servis telefonumun vida yerlerini deforme etmiş çatlamış vida yerleri. Ve bu durumdan şikayetimi açık dille belirttim bana tüketici hakları komisyonuna başvurabileceğimi söylediler. Bu olay artık can sıkıntısı olmaya başladı. Ben taşrada oturuyorum teknik servise 85 km.

Mutlu 128 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi23 Nisan 2013

    1757483 numaralı şikayet hakkında, Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Mutlu22 Nisan 2013

    Samsung telefonumun dokunmatiği arızalandı işlem görmüyor. Ankara necatibey şubenize 6 kez gittim sözüm ona tamir ettiler 5.ndede aynı problem hatta 1 seferde ücret talep ettiler ödedi m. Ama hala telefonum aynı. Teknik servis telefonumun vida yerlerini deforme etmiş çatlamış vida yerleri. Ve bu durumdan şikayetimi açık dille belirttim bana tüketici hakları komisyonuna başvurabileceğimi söylediler hayasızca. Bu olay artık can sıkıntısı olmaya başladı. Ben taşrada oturuyorum teknik servise 85 km.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön