04 Şubat 2014 #2274683

Samsung Telefonumun İmei Sorununu 70 Gündür Gideremedi

Bu şikayetim de Samsung firmasını imei numarası klonlanmış olan cihazımı 70 gündür açamadıkları için tebrik etmek istiyorum. Bu firma Türkiye'de kurumsal bir firmanın ne kadar basit ilgisiz çalışabileceğini bana bir kez daha göstermiş oldu.


Kendilerine Türkiye'nin neden hala gelişmekte olduğunu ve hala neden gelişimini tamamlayamadığını bana gösterdiler. Hakkımı yasal yollarla arayacağımı belirtmek isterim.

Asuman 69 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi08 Şubat 2014

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

  • Samsung Telefon Temsilcisi04 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.   Saygılarımızla,     Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön