17 Eylül 2013 #2016552

Samsung Telefonumun İmei Numarası Kopyalanmış!

Gold mağazasından almış olduğum Samsung marka akıllı telefonunu aldıktan yaklaşık bir ay sonra şarj olma sorunu nedeni ile mağazaya teslim ettim. Ürün yaklaşık on beş gün sonra geri geldi sorun giderilmişti. Telefon servisten geleli daha bir hafta olmamıştı ki İmei numarasının kopyalandığı harfin kapatılacağı mesajı ile karşılaştım. Bu sorunu sadece kendi hattımı kullanmam şartıyla kendilerince çözdüler. Ancak bu sorun bana göre çözülmemiştir. Sıfır telefon alıp o telefonu bir hatta mahkum etmek sorunu çözmez, ürün kusurlu hale gelmiştir. Haklarımın iadesini istiyorum.

Aysegul 90 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi22 Eylül 2013

    Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

  • Samsung Telefon Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.   Saygılarımızla,     Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön