21 Şubat 2013 #1644509

Samsung Telefonumun Ekranı Kırıldı!

Yaklaşık 1, 5 ay önce aldığım Samsung Galaxy S3 Mini cep telefonum süper amolet gorilla glass ekranına rağmen 40 cm'den düştü ve ekranı kırıldı. Bunun üzerine Samsung çağrı merkezini arayıp ilgili konunun garanti kapsamına girip girmediğimi sorduğumda bana bu konunun garanti kapsamına girmeyeceği şeklinde bildirimde bulunuldu.


Telefonumun bu kadar dayanıksız olduğunu ve 40 cm den fırlatılmamasına rağmen düştüğünde kırılacağını bilseydim tercih etmezdim. Telefonun tasarımından kaynaklı bir problem varsa lütfen Samsung tüketicilere açıklamada bulunsun.

Yusuf 127 Okunma

Cevaplar

 • Yusuf23 Şubat 2013

  Şikayet var sitesi üzerinden Samsung Firmasına ilettiğim şikayetimde, tarafıma sadece bir kere ulaşılmaya çalışılmıştır. Toplantıda olduğum içinse telefona cevap veremedim. Telefonun kapanmasıyla, samsung firması tarafından tarafıma ulaşılamadığı bilgisinin maille (şikayet var üzerinden) tarafıma iletilmesi neredeyse aynı anda gerçekleşmiştir. Söz konusu durumda, Samsung firmasının Şikayet No : 1644509 kodlu şikayetime vermiş olduğu yanıtı geçerli görmediğimi ve samimiyetsiz bulduğumu iletmek isterim. İlgili Şikayeti ya da bu şikayeti okuyan arkadaşların firma ile yaşadığım problemleri dikkate almalarının onların açısından faydalı olacağı kanaatindeyim.. Teşekkürler.

 • Yusuf23 Şubat 2013

  Aşağıdaki sebeple şikayetimin altına yazılan bu açıklamayı yanıltıcı,samimiyetsiz ve geçersiz görmekteyim, şikayetimi okuyan arkadaşların bu durumu da değerlendirmelerine eklemeleri talep ederim.

 • Yusuf23 Şubat 2013

  İlgili konuya dair sadece bir kere aranmış bulunmaktayım, toplantıda olduğum içinse ilgili çağrıyı cevaplayamadım. Ancak Samsung firmasından herhangi bir ikinci arama tarafıma yöneltilmemiş, bunun yerineyse direkt bu açıklama şikayetimin altına iletilmiştir. Hatta öyleki toplantıdayken telefonun çalmasının bitmesiyle, şikayet vardan samsung firmasının tarafıma ulaşamadığı şeklindeki bilgi maili neredeyse aynı anda gelmiştir.

 • Samsung Telefon Temsilcisi22 Şubat 2013

  1644509 numaralı şikayet hakkında, Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön