05 Haziran 2013
#1835578

Samsung Telefonumun Ekran Sorunu!

Samsung galaxys3 telefonum var hemen hemen 5 ay oldu alalı. daha taksitini ödemekteyim. telefonum ilk aldığım zamanlarda yere düştüğü oldu fakat yüksekten değil çok yakın mesafeden ve kılıfı vardı kılıf üzerine düştü, sapasağlamdı. geçenlerde telefonum sağ sağlamken yarım saat içinde elime aldığımda mavi ekran çıktı telefonun görüntüsü yoktu.


Yakın zamanlarda düşme falan olmadı. garantiye yolladım bana kullanıcı hatası olduğunu söyledi 220 dolar dedi ben telefonu 1500 'e aldım olacak 2000 lira. halbuki telefon sapasağlam makinası sağlam, ışıkları yanıyor fakat ekran mavimsiydi garantiye yolladıktan sonra tamamen gitmiş halde yolladılar.

Selin Selin 1.627 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi05 Haziran 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

Ziyaretçi Yorumları