31 Ocak 2014 #2267960

Samsung Telefonumun Değişimini Yapmıyor

24.12.2013 tarihinde Tokat GOP Bulvarı Teknosa'dan Samsung marka Note 3 telefon aldık. Telefon açık olduğu halde arayan kişiye kapalı diyor ve arama yapılamıyor bazen de mobil ağ kendi kendine gidiyor. Başarı Teknik servis Ankara Kızılay şubesine 1 ay içinde 2 kere gönderdik. İlkinde yazılım güncellemesi yapıldı, 2. seferde yazılım yüklemesi yapıldı dendi.


Şuan telefon hala garantidedir. Bilgi almak için teknik servis defalarca aranmış ve kimse telefonlara bakmamıştır. Samsung Genel merkezle olan görüşmemizde mekanik arıza olmadığı sürece cihaz değişimi olmayacağını söyledi fakat biz zaten cihazı hiç kullanamadık. Bu durumdan rahatsızız cihazın bire bir değişimi ya da para iadesi istiyoruz.

Hande 97 Okunma

Cevaplar

 • Samsung Telefon Temsilcisi05 Şubat 2014

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Hande01 Şubat 2014

  Bizim günlerdir aramadığımız numara kalmadı.. Samsung Genel Merkez, Başarı Genel Merkez, Başarı Teknik Servis Kızılay Şubesi Ve Teknosa Genel Merkez ile günlerdir iletişim kurmaya çalışıyoruz.. Kimse yardımcı olmuyor. İnsanlar neden empati kurmadan yaklaşıyor müşterilere.. Neden mağdur ediyorsunuz.. 24 Aralıkta aldığımız sıfır telefon ilk 1 ay içinde aynı arızadan 2 kere garantiye gitti.. İki gidişinde de yazılım güncellemesi yapıldı. Telefonun arızası güncelleme yapılarak geçilecek bir arıza değil.. Ürünün paketini açtığımızdan beri arızası mevcut.. Üretim kaynaklı arızası var ama Başarı Teknik Servis Kızılay Şubesi arızayı mekanik arıza olarak görmüyor bu yüzden biz mağdur oluyoruz. Bire bir değişim ya da para iadesi istiyoruz. Çünkü ne kadar güncelleme yapılırsa yapılsın sorun telefonun kendinde güncelleme yapılarak geçmez arızası.

 • Samsung Telefon Temsilcisi01 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,   Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön