27 Kasım 2013

Samsung Telefonumun Arızası Giderilmedi!

Kızıma ait Galaxy mini cep telefonunun 3. arızası oluyor. Artık telefon hiç açılmıyor. Yaklaşık 2 hafta önce Samsung servisine götürüldü, telefon normal olduğu söylenmiş, garantisi devam ediyor denmiş servis hizmeti verilmemiştir. Daha önce telefon 2 kez daha yazılım kaynaklı servise bırakılmıştı.


Bitmeyen bir arıza sorunu var ve çözüme ulaşılamıyor. Samsung müşteri memnuniyetine önem verirken bulundurduğu servis noktaları bu kadar hassasiyet gösteriyor mu acaba. Ne kadar verimliler sorgulamak gerek. Artı çağrı merkezi elemanlarının konulara hiçbir şekilde hakim değil. Bir çözüm yolu sunmuyorlar. İvedilikle bir çözüm istiyorum Samsung firmasından.

Betul 46 Okunma

Cevaplar

 • Betul19 Aralık 2013

  YETKİLİ SERVİSİN HİZMETİ MÜŞTERİYE DAVRANIŞI SIFIR

 • Betul12 Aralık 2013

  12.12.2013 tarihi itibari ile telf.servise verilmiştir. çağrı merkezine.de bilgi aktarılmıştır. çözüm sürecini ivedilikle bekliyoruz.

 • Samsung Telefon Temsilcisi29 Kasım 2013

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Samsung Telefon Temsilcisi27 Kasım 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,   Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön