06 Şubat 2014 #2279054

Samsung Telefonumda Hat Kesilmesi Sorunu Var

11.01.2014 tarihinde Samsung Galaxy Note 3 aldım. Hat kesilmesinden dolayı 22.01.2014 servise verdim. (Yazılım kaiıbrasyon yapılmış) arızam devam etmeye devam etti. 27.01.2014'de tekrar verdim. Güncel sw yüklenmiş ve genel bakım yapılmış. Telefonu aldım yine konuşurken hat gidiyor.


Servis kendi ihtimalleri üzerine işlem yapıp mevcut aksaklığı gidermemesine rağmen iade telebimi de reddetmiş bulunmaktadır. Başıma gelenler bu konuda Samsung'un politikasıysa ki öyle gözüküyor Samsung'a diyebileceğim artık bir şey yok.


Konu ile ilgili mağduriyetim devam etmekte ama Samsung'u bu konuda ikna edemedim. Sanırım edemeyeceğimde. Samsung'a bunu iletme gereği duydum.

Erkan 200 Okunma

Cevaplar

 • Erkan15 Şubat 2014

  12.02.2014 TARİHİNDE 13.55 DE SAMSUNG KONU İLE İLGİLİ TARAFIMA DÖNMÜŞ. HATANIN DONANIMDAN KAYNAKLANABİLECEGİNİ SERVİS DEĞİŞTİRMEMİ VE BAŞKA SERVİSE VERDİKTEN SONRA KENDİLERİ İLE İRTİBATA GEÇMEM KONUSUNDA BANA BİLGİ VERİLMİŞTİR.ARTIK İŞİM GÜCÜM YOK İSTANBULDA SAMSUNG SERVİS AVINA ÇIKACAGIM.İPE UN SERMEK SANIRIM BU.BAKALIM NE OLUCAK BİZİM BU MACERAMIZ.

 • Samsung Telefon Temsilcisi12 Şubat 2014

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Erkan09 Şubat 2014

  KENDİ DOĞRULARI HAKİMSE FİRMALARIN NEDEN SERVİSLERİ KOYUYORLAR BİR DAHA SAMSUNG ALMAM.ALMAM.ALMAM.ALMAM.

 • Erkan07 Şubat 2014

  Şikayetimle ilgili Samsung firması dediği gibi iletişim bilgileri girilmiş bunun neticesinde kendileri tarafından arandım.Simkartdan kaynaklanabilecegi ihitmali üzerine yenimikro dedikleri sim kartdan aldım.Ama arizam ansızın hat kopukluğu halinde devam etmektedir.İsterlerse 1 haftalığına yeni simkartımla teknik servise hediye edim kullansınlar.(ZATEN SADECE CİHAZI ALIYORLAR) Ayrıca istenirse Turkcellden hat kesilmesinden dolayı müşterilere geri dönüşlerimi ve geri dönüşlerini içeren listede ibraz edebilirim.Şimdilik çözümsüzlüğüm hala devam etmektedir. Samsung'a İLETİLİR.

 • Samsung Telefon Temsilcisi06 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,   Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön