09 Eylül 2014
Yorum Yap
#2677367

Samsung Telefonum Zarar Verilmiş Olarak Servisten Geldi

Telefonumu 30.08.2014 tarihinde Ereğli Şen Elektronik firmasına hiç bir çiziği olmadan şarj problemi nedeni ile teslim ettim. 8 eylül 2014 tarihinde telefonu geri aldım hiç bir işlem yapılmadığını belirttiler ve teslim almak istemediğim halde telefonu yeni yazılım yüklendi bunu denemeniz gerek diye geri verdiler ve daha sonra şarj cihazı ile birlikte getirmemi istediler. Teslim alırken ekranı kontrol ettim ama telefonun her yerine bakmadım eve geldiğimde telefonumun yan tarafının çatlamış olduğunu fark ettim.

Meryem Meryem 196 Okunma

Cevaplar

  • Meryem15 Eylül 2014

    çözüm sürecim henüz tamamlanmadı henüz süreç uzun ve ne yapılacağı belli değil. telefonum 10 Eylül'de tekrar servis için gönderdim henüz bir gelişme yok. Ayrıca Samsung temsilcileri aradılar. cihaza "servis tarafından hasar verildiyse" bunun düzeltileceğini belirttiler.

  • Samsung Telefon Temsilcisi10 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.   Saygılarımızla,     Samsung Çağrı Merkezi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler