27 Ocak 2014 #2258978

Samsung Telefonum Sim Kartı Görmüyor

06.01.2014 tarihinde Samsumg Bakırköy mağazasında aldığım. Samsung S4 cep telefonu sim kartını algılamıyor. Telefonu satın aldığım Samsung mağazasına götürdüm. Servise yönelttiler ve dedikleri cep telefonunu yeni almışsınız yenisi ile değiştirsinler diye tebihte bulundular.


Şimdi servis bırak telefon değiştirmeyi benden tamir parası istiyor ve yapacağımız bir şey yok diyorlar. Nedeni sim kartı takarken telefonun zorlanması ve bunu sonucu sim kart yerinin bozulmasıymış.


Anlamadığım sim kartlar standart değil mi, standart dışı sim kart mı taktik ve sim kart algılamayınca, direkt Samsung mağazasına gittik. Kaldı ki taktığımız sim kart hala bizde duruyor. Sim kartı servisin mi takması gerekiyor.

Gaffar 221 Okunma

Cevaplar

 • Gaffar31 Ocak 2014

  samsung personeli biz tüketicileri ariyor,çözüm üretmekten çok,teselli ediyor.

 • Gaffar28 Ocak 2014

  2258978 numaralı şikayet hakkında, Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır. Samsung'un sorunuma yazdığı cevap yukarıda:Oysa zaten ben daha önce,Samsung'un tüm yetkli yerleri ile görüşmüştüm,ve olumsuz yanıt alınca şikayet ettim.Telefonun sim kartı algılamama sorunu devam ediyor.ve telefonu başka servise götürebileceğimi söylediler. Samsun yetkilileri sorunu haletmekten çok,tüketici ile görüştükmü görüştük,mantığındalar.

 • Samsung Telefon Temsilcisi28 Ocak 2014

  2258978 numaralı şikayet hakkında, Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Gaffar28 Ocak 2014

  sayin: Lütfen sorunumu haledin,kilşeleşmiz cevap istemiyrum,kaldı ki yazdığınız adres ve çağrı merkezinizi aradım.sorunum hal olasaydı,bu sayfalara şikayet yazmiyacaktım.

 • Samsung Telefon Temsilcisi28 Ocak 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,   Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön