23 Ocak 2014 #2251889

Samsung Telefonum Onarılmıyor, Ücret İadesi Yapılmıyor

Kullandığım Samsung GT-İ8150 Wonder model cep telefonumun; dokunmatikte geç algılama sıkıntısı, Telefonun devamlı olarak kasması, basit bir uygulamayı yüklediğinde kullanılamaz hale gelmesi, görüşme sırasında karşıya devamlı olarak tuş sesi vermesi, kendiliğinden konuşmaları beklemeye alması, telefonun kendini kapatıp açması gibi yazılım ve donanım şeklinde arızalar meydana gelmiştir.


Bu arızalara istinaden garanti içerisinde Samsung anlaşmalı, 3 defa İstanbul Telpa Servise 1 defa Ankara Destech Servise 1 defa Konya Samtit Servise son olarak ta 1 defa İstanbul Ekmen Servise gönderildi. Son gönderide hatalara istinaden para iadesi talep ettim. Fakat ödeme yapılmıyor.

Mevlüt 88 Okunma

Cevaplar

 • Samsung Telefon Temsilcisi24 Ocak 2014

  2251889 numaralı şikayet hakkında, Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Mevlüt24 Ocak 2014

  Ben yaklaşık 10 yıldır Telefon, Beyaz eşya bazında Samsung kullanıcısı olarak, ilk defa samsung marka bir teknoloji aletinde böyle bir sıkıntı yaşadım. Telefonumun tamir kontrollerinin yapıldığı zaman görülecektir ki, Telefon farklı aralıklar ile aynı hatalardan 6(altı) defa tamire gittiği halde tamir edildi deyip, yazılım yükleyip ve yüklü programların kaldırılması sonrasında, çalışıyor diye geri gönderilmiştir. Gönderildikten sonra kısa bir zaman sonra aynı hataları vermeye devam etmiştir. Bu sebepten dolayı telefonun devamlı olarak bu sıkıntıları yaşatması nedeni ile ben ücret iadesi istiyorum. En kısa zamanda ücret iadesi talebimin onaylanmasını bekliyorum. Aksi taktirde yasal haklarım gereği 6 tamirin evrakları ile birlikte tüketici hakları mahkemesine başvuracağım. yada uygun örülürse üzerine ücret ekleyip Samsung S4 Mini ile değiştirilebilir. Saygılarımla..

 • Samsung Telefon Temsilcisi24 Ocak 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,   Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön