13 Şubat 2014

Samsung Telefonum Kendiliğinden Kapanıp Açılıyor

Ankara Cepa AVM'deki Samsung (Kutup) Mağazasından Galaxy S4 mini cep telefonu satın aldım. Daha ilk gün, telefon kendi kendine kapanıp açılmaya başladı. Birkaç gün sonra, aldığım yere gidip durumu anlattım ve telefonun değişimini istedim. Daha uygun bir zamanda telefonu kendilerine tekrar götürmemi ve yeniden yazılım yükleyeceklerini söylediler.


Bunun üzerine Samsung Müşteri Hizmetlerini arayıp, problemi aktardım. Onlar da, telefonu servise götürmemi söylediler. Ertesi gün telefonu servise bıraktım. Dört gün sonra, telefona yeniden yazılım yüklediklerini ve sorun olmadığını söylediler ama aynı sorun halen devam ediyor. Samsung firmasının (servis dahil) duyarsızlığından şikayetçiyim.

Neslihan 241 Okunma

Cevaplar

 • Neslihan07 Mart 2014

  Üçüncü defa servisten gelen telefonu teslim almak üzere Cepa Kutup Mağazasına gittim. Telefona sim kartı taktıktan bir süre sonra, cihaz yine kapandı. Birkaç deneme sonunda aynı sorun tekrarlandığı için telefonu teslim almadan, 4. defa servise gönderilmek üzere mağazada bıraktım. Ben bu sorunla uğraşmaktan çok yoruldum. Samsung firmasının, markasına yakışır bir şekilde sorunumu çözmesini bekliyorum. Bu duyarsızlık beni fazlasıyla rahatsız ediyor artık.

 • Neslihan03 Mart 2014

  Aynı problem devam ettiği için telefonu ikinci defa servise gönderdim. Sorunun giderildiğinin haber verilmesi üzerine telefonu teslim almaya gittiğimde, almadan önce kontrol etmek istedim ve daha elime alır almaz tekrar kapandı. Ben de cihazı teslim almadan tekrar servise gönderilmesini istedim. Telefon üçüncü defa serviste ve ben halen telefonu kullanamıyorum. Samsung firmasına olan güvenim de, her geçen gün biraz daha azalıyor.

 • Neslihan20 Şubat 2014

  Telefon halen serviste ve olumlu bir sonuca ulaşamadım.

 • Samsung Telefon Temsilcisi19 Şubat 2014

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Samsung Telefon Temsilcisi13 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,   Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön