30 Nisan 2013
#1770340

Samsung Telefonum Kendi Kendine Kapanıyor!

Samsung Galaxy ace açıkken kendi kendine kapalı konuma geçiyor. Sanırım bu markada kronik bir arıza bu. Daha önce yine Samsung marka başka model kullanmıştım, aynı sorun o telefonda da vardı. 3 kez servise götürdüm arıza giderilemedi. Sonunda telefonu kaybettim, kurtuldum o tel den. Gittim yine Samsung marka tel aldım ve yine aynı sorunu yaşıyorum. Neredeyse tüm Samsung kullanıcıları aynı sorunu yaşıyor.Telefonu açıp kapatınca açık konuma geçiyor ama bu çözüm değil. Çünkü bir bakmışım telefon yine kapalı konumda. Biri bu soruna dur desin artık.Kalıcı bir çözümü varsa bilgilendirsin lütfen. Servisler bu konuda yetersiz.

Asiye Asiye 126 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Asiye30 Nisan 2013

    Samsung galaxy ace 5830i model kullanıyorum. telefon açık olduğu halde kapalı görünüyor, sonra kendi kendine aktif hale geliyor. eğer es kaza telefonda şebeke olmadığını fark edersem açıp kapatıyorum kendine geliyor, sonra yine gidiyor. gün içinde sürekli tekrarlanıyor bu olay. daha öncede samsung'un başka bir modelini kullanmıştım aynı sorun onda da vardı. 3 kez servise götürdüm hata giderilemedi.4.kez servise götürmeyi planlarken telefonu kaybettim.tam o telefondan kurtuldum derken, hangi akla hizmet ettiysem yine gittim samsung un arızalı pençelerine takıldım.Bu sorunun kalıcı bir çözümü var mı? Servis yapamıyor.3-5 gün telefonu rehin alıp aynı sorunlarla geri veriyorlar.

  • Samsung Telefon Temsilcisi30 Nisan 2013

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler