24 Ağustos 2013 #1973857

Samsung Telefonum Kapatıldı !

Genpa garantili Galaxy s3 cihazımın ocak ayında anakartı ve IMEI 'si serviste garantili şekilde değiştirildi. 1-1.5 ay önce gelen mesajda 'cihazımın klonlandığı ve kapatılacağı' yazıyordu. Başvuru yaptığım halde cihazım kapatıldı. Açmak istesem de 'tek bir numara'ya açılacağı söylendi. 1800 TL para vererek aldığım cihazı tek bir numarayla açtırmak zorunda kalmak ve telefonumun kapatılıp mağdur durumda kalmam, nasıl bir iş?


Cihazın IMEI'sini ben mi değiştirdim , yoksa Samsung servisi mi? Serviste IMEI değişiminin belgesi ve fatura mevcut iken, **'dan Samsung'a geçiş yapan birisi olarak pişmanlığımı belirtir ve sonuna kadar yasal hakkımı arayacağımı belirtirim.

Burak 129 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

  • Samsung Telefon Temsilcisi24 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön