11 Mayıs 2013 #1792556

Samsung Telefonum Eko Yapıyor!

Şubat ayında almış olduğum telefonumda görüşme yapıldığında karşı taraf kendi sesinin eko yaptığını ve kendi söylediklerini aynen duyduğunu söylüyordu. Ardından Samsung'un anlaşmalı olduğu Başarının ana servisine verdim ve SUB parçası değişti, ardından aynı hata tekrar etti. İkinci kez Samsung'un servis merkezi olan Destek Bilişim'e verdim.


Orada da SUB parçası değiştirilip bana geri verildi ama değişen bir şey olmadı ve hata tekrar etti. Üçüncü kez Destek Bilişim'e geri verildiğinde bu sefer ana kartın değiştirildiği söylendi fakat aynı bozukluk aynen devam ediyordu. Şimdi dördüncü kez aynı servise verdim ve Samsung'un müşteri hizmetlerinden hiç memnun değilim. Telefonu almış olduğunuza pişman ediyor.

Onat 114 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön