24 Şubat 2014

Samsung Telefonum 2. Gün Arızalandı

Telefonumu aldığım 2. gün telefon açılıp kapanıyor ekran kararıyor ve ayrıca herhangi bir uygulamada iken ekrandan çıkıyor. Bunu getirdiğimde telefonu güncelleyin fabrika ayarlarına döndürün dediler. 4 gün sonra olmadığı için tekrar getirdim servise gidilecek söylendi.


Servise getirdim üç gün beklenmesi lazım dediler, hali daha bekliyoruz fakat anlamadığım nokta bir bayii bir marka nasıl olur da iki günlük telefonu hemen servise gönderiyor. Bir müşteri olarak ben Samsung gibi bir marka seçmişim bana yaptığına bak. Ben o telefondan soğudum hediye olarak aldım eşime fakat bir değeri kalmadı 3 hafta oldu. Eğer sonucumu sağlam bir şekilde alamazsam eğer hakkımı tüketici haklarında arayacağım.

Aytekin 121 Okunma

Cevaplar

 • Samsung Telefon Temsilcisi03 Mart 2014

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Aytekin28 Şubat 2014

  samsung aldığım telefon yazılım attırmama rağmen aynı şikayetlerimle devam ediyor .ne zaman geri dönüt alacağım ne zaman bana çözüm bulacaksınız.sizden bir şey olmaz.telefonu satana kadar yağlarsınız .sattıktan sonra aldığınız paraya bakarsınız.hizmetiniz sıfır. eminim bir ayın dolmasını bekliyorsunuz.cevap atmak için .hakkımı tüketici haklarında arayacağım.

 • Aytekin28 Şubat 2014

  samsung seçimin tamamen olumsuz .sadece telefonu satana kadar işiniz var sonrasında kendi malınıza bıle sahıp cıkamıyorsunuzz.

 • Aytekin25 Şubat 2014

  yazıklar olsun samsung seçtim kimseye kulak asmadan demek ki insanlar doğru söylüyor .eğer bu şikayetimi olumlu bir geri dönüt olarak almaz isem çevremde ne kadar insan var ise samsung u önermeyeceğim.insanları mağdur etmeyi bırakın .zaten dünya piyasasından iki katı ücret ödüyoruz.aldığımız hizmete bakın.

 • Aytekin25 Şubat 2014

  telefonum üçüncü gün arıza çıkartmaya başladı.servis ise şuan bana arıza yok diyor.beni bir de yalancı yerine koyuyor.anlamıyorum .insanları neden mağdur ediyorsunuz..ben para verdim paramın karşılı olan hizmeti alamadım.şuan bana arıza yok diyor ben bunu nasıl ispatlayacağım nereden ispatlayacağım .yeter artık bu ülkede adalet hukuk istiyoruz .bir kerede insanlara güven duygusu verin.en kısa zamanda değil daha kısa zamanda bana ulaşın.mahkemeye vereceğim zamanımı alacaksınız.

 • Samsung Telefon Temsilcisi25 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,   Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön