19 Haziran
#12132674

Samsung Telefon Türkiye Garantili Cep Telefonu!

Samsung Türkiye Drk aksesuar ve iletişim hizmetleri firması tarafından Gi***Gi**** sitesi üzerinden yaptığı Samsung cep telefonundan eşime Babalar Günü için sipariş verdim. Distribütör garantili olarak satışa sunulan ürünün elime ulaştığında ithalatçı firma kaşesi ve servisi ile gönderildiğini gördüm bunun üzerine İlk olarak siteyi aradım onlar haklı olduğumu Samsung Türkiye firmasına bilgi verdik sizi arayacaklar dediler firma mail attı ilgili birim inceliyor arayacağız.


Bekledim arayan yok ben firmayı aradım "nasıl olur ilgili birime bildirip arayacağız" bekledim arayan yok tekrar tekrar aradım aynı şeyler "haklısınız çok acil kodu ile girdik hemen ilgili birim arayacak" 4 gün sonunda ilgili birimin ilgisiz olduğunu öğrendim ve iade işlemi başlattım Samsung Türkiye adına yazık. Babalar gününde beni mağdur ettiniz. İade işlemi aynı olmaz umarım.

Gülsün Gülsün 1.349 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi19 Haziran

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

Ziyaretçi Yorumları