Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
3

Samsung Telefon Telefon Sallayınca Ses Geliyor

profile
03 Haziran
1.512

Samsung S21 FE yeni aldım. Telefonu sallayınca içinde sanki bir şey varmış gibi tıkırtı sesi geliyor. Arka kamera açıkken gelmiyor, ancak ön kamera açıkken tıkırtı sesi geliyor. Acaba neden olabilir, yardımcı olabilir misiniz? Yoksa geri iade ederim. Yeni telefon daha bir haftalık. Teşekkür ederim.

Samsung Telefon Logo
03 Haziran 08:55

Benzer Şikayetler

Samsung Telefon Kıracağı Sinirle

profile
4 gün önce
108

Samsung a24 telefon aldım iki ay oldu. Telefondan garip garip sesler geliyor. Su sesi gibi ve ulaşılamıyor oluyorum. Çok muzdarip olduğum gerçekten telefon bir sorun para verdim. Çok sorun yaşıyorum. Telefonu kıracağım bir sinirle ama yazık zar zor bir durum, yardımcı olursanız sevinirim.

Samsung A71 Telefonuma Atayan Kişinin Sesi Gelmiyor

profile
2 hafta önce
107

Samsung a 71 telefonumu arayan kişinin sesi gelmiyor. Daha önce şikayetçi olmuştum, ayarlar kısmından fabrika ayarlarına dönmekle ilgili işlem yapılmıştı ve yaklaşık iki aydır pek bir sorun olmuyordu ama şimdi tekrar ses gelmemeye başladı. Yardımcı olursanız sevinirim.

1

Samsung S21 Hoparlör Sorunu

profile
3 hafta önce
229

Merhaba, durup dururken telefonun şarj girişinin olduğu bölgedeki hoparlörden ses gelmemeye başladı. Ayarlara baktım, telefonu açıp kapadım ama çare olmadı. Alalı 6 ay kadar oldu ama garantiye verip telefonsuz kalmak da istemiyorum. Yardımcı olan olur mu?

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

2 Yorum

Ahmet

Aynı model bende de var o sesin gelmesi normal içerisinde ois olduğu için onun sesi sanırım

Faik

Arka kamera açıkken salıyorum ses olmuyor Ön kamera açıkken Ses geliyor içinde birey var gibi ses geliyor sallayınca

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Samsung Telefon Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 1 sa 26 dk
Benzer Şikayet Yaz