Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Samsung Telefon Telefon Hoparlörü Cızırtı Yapıyor

profile
31 Mayıs
162

Selamlar, Samsung S20 FE telefonumu daha yeni aldım. Hoparlör cızırtı yapıyor. Nasıl çözümlenir? Bu kadar kaliteli bir telefonun böyle basit arızalar yapması çok ilginç geldi. Çok da memnunum telefonumdan. Eminim ki Samsung çözüm merkezi bu soruna çözüm bulacaktır. Şimdiden teşekkür ederim.

Samsung Telefon Logo
01 Haziran 08:59

Benzer Şikayetler

1

Samsung Galaxy S20 Fe Siyah Ekran Sorunu

profile
1 hafta önce
142

Nisan ayında aldığım Samsung s20 fe modeli cihazım elimde iken bir anda siyah ekran geldi ve cihaz çalışıyor ama cihazın ekranı yok. Araştırdığım kadarıyla bu cihazda sık yaşanan bir sorunmuş. İçerisinde önemli dosyalarım var alamıyorum. Cihaz çalışıyor titreşim geliyor ama ekran yok. Lütfen yardım!

Samsung Galaxy S20 Fe Siyah Ekran Sorunu

Samsung Telefon Snapchat E Girdiğimde Telefonum Titremeye Başlıyor

profile
17 Aralık 2022
176

Samsung S20 fe kullanıcısıyım. Bir sürer ekranı açtıktan sonra ve Snapchat uygulamasında sebepsiz titreşimler meydana geliyor. Bildirim vs. Gelmemesine rağmen sürekli titriyor. Önceden böyle bir sorun yoktu son zamanlarda olmaya başladı. Geçer diye bekledim ama geçmedi sinir bozucu bir hal almaya ba...

Samsung Telefon S20 Fe Yeşil Ekran Sorunu!

profile
06 Kasım 2022
184

Samsung s20 fe snapdragon 256 GB ürünümde daha 4 Haziran'da almıştım 3-4 ay oldu böyle bir sorunla karşılaştım telefon birden böyle oldu Samsung telefon kullandım hep ama bu sorun çok fazla canımı sıktı 3-4 gündür böyle ekran arada geliyor lütfen yardım edin.

Samsung Telefon S20 Fe Yeşil Ekran Sorunu!
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Samsung Telefon Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 1 sa 26 dk
Benzer Şikayet Yaz