08 Kasım
#12925019

Samsung Telefon Teknik Servis Ücreti!

Samsung firması güvenilir değil basım dan geçen bir olay anlatacağım. 1 hafta önce Samsung eS6 Edge telefonum arızalandı. Gaziosmanpaşa Samsung yetkili servise cihazı götürdüm. Berna adlı çalışan bayan şu bilgileri verdi.
Telefonun bataryası değişecek 170 TL
ekran değişecek 830 TL
ana kart 950 TL'dendi ve 1950 TL bana ücret çıkardılar. Telefonun sıfırı b. Paşa Forum İstanbul şubesinde V*** ve T***'da 2000 bin TL olduğunu söyledim adil olmadıklarını ve haksızlık yaptıklarını söyledim cihazı geri aldım yaptırmadım.


Sonra Bakırköy Samsung teknik servis s--- adlı çalışan ile iletişim kurdum batarya 200 TL ana kart 1650 TL TL ekran için de 800 TL'dedi ortalama 2700 TL üstü bir fiyat çıkardı. 2 Samsung teknik servisi aynı işlem için farklı fiyatlar çıkardı. Bu Samsung denilen firma insanları mağdur ediyor. Sıfırı 2000 bin TL olan cihaza yaklaşık 2800 TL'ye kadar fiyat çıkardılar.

Fatih Fatih 2.759 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Fatih09 Kasım

    Aynı 2 Samsung yetkili servisin çıkardığı ücretler arasın da çok ciddi fark olması bana çıkarılan fiyat göz önüne alındığın da Samsung firmasın resmi bir dolandırıcı olduğu kanısına vardım. Bir daha Samsung kullanırmıyorum kullanan top olsun:) Bu firma dan uzak durun sakin tercih etmeyin.

  • Samsung Telefon Temsilcisi08 Kasım

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler