2 g
Yorum Yap
#11581262

Samsung Telefon Tabletimin Tamirinin Fiyat Detayı Verilmiyor!

Sancaktepe Destech (Destekbilisim.com) bilişim firmasına ekranı kırık olduğundan dolayı Samsung T813 tabletimi tamire bıraktım. Öncesinde de kendilerini arayarak ekran ücretinin 1000 TL olduğunu öğrendim. Sonuçta bana 1174 TL tamir masrafı çıkardılar. "ekran kırık ve kasa yamuk" ibaresiyle sorunu dile getirmişlerdi.


Halbuki aletin kasasında bir problem yoktu. Sadece camına anahtarlık düştüğü için ekranı kırıktı. Ben de bu ücretteki kırılımları bilmek istediğimi, cihazın garanti kapsamında olduğu için ekran dışında ne gibi bir ücret çıktığını bilmek istedim. Ama ısrarla çıkan fiyatın kırılımlarını bana iletmediler.


Samsung desteği 4447711 aradım fakat onlar da yapabilecekleri bir şey olmadığını, her destek firmasının ayrı fiyatlandırması olduğunu, destek firmasından destek firmasına fiyatın değişebileceğini söylediler. Şikayetim bu konuda standardizasyon ve şeffaflık olması gerektiğini düşünüyorum.

Mustafa Mustafa 329 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi2 g

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler