Samsung Telefon Tablet Sm-t290 Evdeki İnternete Bağlanmıyor

Niyazi Niyazi4 hafta önce

Bir hafta önce aldığım Samsung Tablet SM-T290 seri no. R9WN61**XJ cihazım evdeki WiFi görmüyor. Komşuların WiFi lerini görüyor iki adım odadaki WiFi yok.Tableti ve modemi fabrika ayarlarına döndürdüm ama sonuç aynı. Samsung firmasına hiç yakıştıramadım. Lütfen yardımcı olun.

Gelişme :

2 hafta önce

Yeni aldığım Tabletim evdeki Wİ-Fi yi görmüyor diye servise gitti, aradılar hallettik dediler. 2 gün sonra aynı sorunla karşılaştım. Komşumun wafilerini görüyor benim odamdaki wafiyi ve Samsung A8 telefonumdaki wafi yi de görmüyor. Evdeki Modeme bağlı Smart televizyon ve 2 adet cep telefonu var, onlarda herhangi bir sorun yok. Servisin gönderdiği evrakta Tablette herhangi bir sorun yok diyor. Yani detaylı incelenmemişler. Birçok vatandaş aynı sorunla mağdur. Samsung firmasından sorunun çözülmesini talep ediyorum.

np_image1 Ekli Görsel Var
  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
  • 1Yorum
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Niyazi 2 hafta önce

Samsung tabletim servise gitti, aradılar yazılım attık dediler. Cihazım geldi 2 gün sonra yine aynı sorun, Komşunun WiFi ni görüyor benim odadaki ve cep telefonumun Wi-Fi'sini görmüyor. Samsung gibi bir şirkete hiç yakıştıramadım. Benim gibi bir çok insan mağdur.

Samsung Telefon Logo Samsung Telefon 4 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler