Samsung Telefon ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Mehmet'in şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Samsung Telefon Stokta Olmayan Ürün Satışı

723görüntüleme
Mehmet
Mehmet 22 Temmuz 2020 10:30
ÇözüldüÇözüldü
Mehmet'in Teşekkür Mesajı
“Şikayetimin çözümü ile ilgili cihan bey çok yardımcı oldu. Gün içinde ilk aramasında şikayetinizi çözüp size döneceğim dedi ve akşam üzeri, ürünümün bgn veya yarın kargoya verileceğini söyledi. Çok teşekkür ederim kendisine. Samsung Türkiye için iyi bir prestij kazanımı olmuştur diye düşünüyorum.”

Tarafıma Samsung S20 için çağrı merkezi aracılığı ile satış lemi yapıldı. 1-3 iş günü arasında kargoya verileceği söylendi. Bugün 4447711'i aradığımda siparişin stokları geçtim depoda bile olmadığını, yurt dışından temin edileceğini 30 günü bulabileceğini, siparişi iptal edemeyeceğimi söylediler. Stoklarda olmayan ürünün satışı neden yapılıyor? Diğer taraftan kredi kartımdan tahsilatı sağlanan tutarın, sözleşmede belirtilen süreler içerisinde teslim edilmeyen cihazın, vergi usul kanununa göre teslim edildiği tarihe kadar gecikme zammı kadar bedelin tarafıma iadesi yapılacak mı? Türk Devleti sınırları içerisinde olmayan ürünün satışı Ticaret Kanununa göre ticari suçtur. Yani gümrük vergisi vb... diğer vergilere tabi tutulmayan ürünün sanal satışı üzerinden nasıl kazanç sağlar böyle büyük bir firma? Ürünümün derhal temin edilmesini, şikayetimin altına Samsung tarafından 4447711'i arayın gibi cevabın verilmemesini (çünkü zaten aradım) istiyorum.

Samsung Telefon Logo
Samsung Telefon22 Temmuz 2020 10:30

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

Mehmet
Mehmet22 Temmuz 2020 10:38

Bekliyorum, Samsung ürünlerinden ve hizmetlerinden şu ana kadar memnun idim.

Mehmet
Mehmet23 Temmuz 2020 18:52

Şikayetimin çözümü ile ilgili cihan bey çok yardımcı oldu. Gün içinde ilk aramasında şikayetinizi çözüp size döneceğim dedi ve akşam üzeri, ürünümün bgn veya yarın kargoya verileceğini söyledi. Çok teşekkür ederim kendisine. Samsung Türkiye için iyi bir prestij kazanımı olmuştur diye düşünüyorum.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler