14 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10786308

Samsung Telefon Sorunun  Çözülmemesi!

2017 Ağustos ayında Samsung j7 Pro marka cep telefonu satın aldım. Aradan yaklaşık 1 ay geçmeden ekranda morarma sorunu yaşandı ve telefonum yetkili servise gönderildi. Ekran değişimi yapıldıktan sonra telefon elime ulaştı ve yaklaşık 8 ay geçmeden yine aynı sorun yaşandı ve şehirlerdeki Samsung yetkili servisleri kapatıldığı için Yurtiçi Kargo ile telefonumu Ankara'daki Samsung yetkili servisine gönderdim.


Teknik servise ulaştıktan sonra (27 temmuz2018'de gönderdim) defalarca arayarak 10-12 gün sonra telefonun tamir sürecine girmesini rica minnet sağladım. Yine günlerce bekletildikten sonra 11 Ağustos 2018 tarihinde (telefonum Ankara'ya gönderilmesine rağmen İstanbul Avcılar'da tamir edildiği söylendi) bana ulaşan mesajla telefonun tamirinin tamamlandığı ve gönderim noktasına gönderildiği SMS ile ifade edildi. 14 Ağustos 2018 tarihinde Yurtiçi Kargo firmasını aradığımda ellerine böyle bir telefon ulaşmadığı bilgisini aldım ve Samsung teknik servisi ile tekrar irtibata geçtim ve kargo takip numarasını istedim ancak telefonun nerede olduğunu göremedikleri, sistemlerinde yaşanan arızadan dolayı takip numarasını göremedikleri bilgisi paylaşıldı ve yaklaşık 10 dakika hatta bekletilerek bilgiye ulaşmaya çalışacağını söyleyen bir bayan, çağrıya tekrar bağlanınca nerede olduğunu göremediğini paylaştı.


Yetkili talebinde bulununca İ**** hanım isminde, kendisinin yetkili olduğunu ifade eden bir bayan, telefona bağlandı ve buyurun diyerek çağrıya başladıktan sonra (o kadar bekletilme ve laubali işlem yapılmasından sonra siz ne kadar sinirlenmezsiniz, sizin düşüncenize bırakıyorum), böyle konuştuğunuz takdirde çağrı sonlanır diyerek (çağrıda hakaret ve kötü söz yoktur, zaten konuyla ilgili şikayet açılmıştır) bağırma ifadesi ile çağrıyı sonlandırdı. Bundan sonra Samsung cihaz kesinlikle kullanmayı düşünmüyorum. Halen telefonumun nerede olduğu bilgisi yok ve dev Samsung firmasının içler acısı halini sizlerle paylaşıyorum.

Gökhan Gökhan 1.926 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi14 Ağustos 2018

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

Ziyaretçi Yorumları