4 g
#12427725

Samsung Telefon Sıfır A50 Ekran Sorunu

Samsung A50 bu cihaz aldım. Yaklaşık 10 gün oldu ve ılık aldığım günden beri dokunmatik sorunu veriyordu. Aldığım 2. gün götürdüm ve yazılımsal denildi ve yazılım atıldı düzeldi denildi verildi ve tekrar akşamında götürdüm servis müdürünün elinde gene verdi. Aynı hatayı ve bana bayramdan sonra bakabiliriz denildi ve şu an bayramın 3. günü ekran tamamıyla fonksiyonu kaybetti.


Algılamıyor tuşlar çalışıyor ekran gitti o kader övdükleri cihaz beni hayal kırıklığında koydu ve ısın garip yanı servise gittiğinde kullanmak için cihaz veremiyorlarmış. 1 ay geçmesi lazımmış ama 1 ay geçincede yasal prosedür telefonun sıfırını alamıyorum. Samsun’un cihazının arkasında durmasını ve beni mağdur etmemesini istiyorum.

Aleyna Aleyna 1.694 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi4 g

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

Ziyaretçi Yorumları