07 Ağustos
#12400935

Samsung Telefon Servisin Mağdur Etmesi

2 yıl önce aldığım NotE5 cep telefonumun iç ekranında hiçbir darbeye maruz kalmamasına rağmen 2. Defa mürekkep akması oldu. 1. Sini 600 TL'ye yerel serviste değiştirdim. Değişim süreci 25 dakikada kalitesiz bir serviste yaptırdım. 2. Defasında Samsung müşteri hizmetlerini arama gafletinde bulundum. Müşteri hizmetleri Balıkesir de servislerinin olmadığını İstanbul'daki bir numarayı aramamı söyledi. Aramaz olsaydım. Tamamen aldatmaya yönelik davrandılar. Aradığım numara kargo numarasıyla göndermemi telefonumum 2 iş gününde yapılacağını İç ekran değişim ücretinin 650 lira olduğunu söyledi, buna istinaden telefonu gönderdim 1 Ağustos'ta teslim alındı bilgisi geldi. Ücret ödemem için incelemeden sonra link atacaklarını söylediler. Defalarca aramama rağmen ancak 6 Ağustos'ta tarafıma link atıldı ve 650 lira yerine 757 lira ödemem gerektiği söylendi buna rağmen aynı gün 6 Ağustos'ta 757 lirayı mesajı aldığım an ödedim.


1. Dünya markası bir kuruluşun servisi acaba insanları kandırmayı, yanlış bilgi vermeyi ve mağdur etmeyi bir marifet mi bilir.
2. Şimdiye kadar güvenilir bir marka olarak tercih ettiğimiz Samsung un servis tarafından güvenirliliğini sabote girişimimi gerçekleşmektedir.
3. Ticari kaygı nedeniyle müşterilerin bu kadar mağdur edilmesine seyirci mi kalmaktasınız.
4. Mağduriyetim Giderilmediği takdirde Tüketici Hakem Heyeti'ne gideceğimi ve Samsung firmasının Genel Müdür distribütör ve üst kurullarını konu hakkında bilgilendireceğimi şimdiden bildiririm.

Salih Salih 1.465 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Salih16 Ağustos

    Samsung firmasının konuyla ilgilenmesi neticesinde sorun çözülmüştür. Firma yetkililerine özelllikle Dilek Hanıma ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.

  • Samsung Telefon Temsilcisi07 Ağustos

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

Ziyaretçi Yorumları