13 Haziran 2018
Yorum Yap
#10558341

Samsung Telefon Servisi Tamamen İlgisiz Ve Sorunlu!

İzmir Karşıyaka CTB bilişim Samsung yetkili servisinden 15 gün önce Note 4 telefonuma batarya aldım fakat şarjından hiç memnun kalmadım çok çabuk boşalıyordu hemen servise gidersem 8-10 kez şarj edin düzelir derler diye 15 gün bekledim servise gidip şikayetimi bildirdim telefonla birlikte kontrol ettiler. Normal dediler nasıl olur 2 buçuk yıl önce aldığım telefonun bataryasından hiç farkı yok ayrıca ısınıyor. Ben onun şarjı 2 gün gidiyordu 1 güne düştü diye değiştirdim bu da aynen o durumda dedim iyi eğitimli çok bilmiş servis görevlisi sanki telefonu 2 buçuk yıldır o kullanıyormuş gibi bunların şarjı zaten 1 gün gider dedi al o zaman eski bataryamı da kontrol et eminim o da sağlam çıkar dedim aldı kontrol etti haliyle onların yöntemiyle o da sağlam çıktı. Paramı iade edin diyorum sağlam edemeyiz diyorlar. Değiştirin diyorum sağlam değiştiremeyiz diyorlar Samsung servisi tam bir sorun.

Hakan Hakan 354 Okunma

Cevaplar

 • Hakan22 Haziran 2018

  Beni yeterince mağdur eden zamanımı çalan Samsung Karşıyaka servisine ve Samsung genel merkezine daha öncesinde de belirttiğim gibi bugün mesai bitimine kadar sorunumu çözmedikleri için 2018/0546.655 numaralı dosya ile hukuki işlem başlattım ve ek deki dosyada paylaştım artık mahkemeye gerekli savunmalarını yaparlar vatandaşlarımızı da bu konuda uyarıyorum Samsung ile boşa zaman kaybetmeyin haksızlığa uğradığınızı düşündüğünüzde hemen hukuki işlem başlatın. Çünkü Samsung sizi ancak oyalar çözüm sunmaz zaman kaybettirir.

 • Hakan21 Haziran 2018

  4447711 Samsung genel merkezinden tekrar aradılar servisin benimle iletişime geçeceğini söylediler servis iletişime geçti bataryayı tekrar kontrol edeceklerini söyledi tabi farklı bir şey çıkacağını zaten beklemiyordum yine aynı servis aynı kişiler kontrol etti sonuç normal dediler hemen 4447711 i aradım durumu anlattım bir daha (dördüncü defa) servise gitmeyeceğimi ve 22.06.2018 tarihi mesai bitimine kadar ücret iadesi ya da adresime yeni batarya gönderilmez ise hukuki yola başvuracağımı kendilerine bildirdim bir batarya için insan bu kadar mağdur edilmez zamanı çalınmaz. Şikayetvar com üzerinden de Tüketici Hakem Heyetine başvurduğumda şikayetime ilişkin dava numarasını ve belgeyi paylaşırım. Bağımsız yargı ve bağımsız heyetin en doğru ve kesin kararı vereceğine şüphem yok.

 • Hakan20 Haziran 2018

  2 gün önce 4447711 Samsung genel merkezinden aradılar servis raporlarını istediler şikayetvar.com üzerinden paylaştım ne batarya imiş sanki çok pahalı ve karmaşık bir şeymiş gibi bir türlü altından kalkamadılar sabrımın son noktalarındayım cuma gününe kadar değişim veya ücret iadesi konusunda mutabık kalmazlarsa hukuki yola başvuracağım kendileri tarafından bilinsin artık derdini onlara anlatsınlar onlar uğraşsın ben iyi niyetle yaklaşıp sabır göstermekten bıktım usandım.

 • Hakan19 Haziran 2018

  4447711 Samsung genel merkezinden aradılar servislerinden ısrarla fatura almak istediğimi belirtmeme rağmen vermediklerini bunun üzerine bende bataryayı aldığım ücreti ve tarihini ispat etmek için ücretini kredi kartıyla ödeyerek ekstresini bataryanın kutusu ile birlikte sakladığımı ifade ettim bu durumda genel merkezleri nasıl bir yetkili servis fatura vermez ve müşteri tarafından istendiğinde de vermemekte bu kadar ısrarcı olur kendilerine hesabını sormalı bataryanın kutusu ücretinin ekstresini ve servis tarafından sağlam olduğu iddia edilen batarya test raporlarının fotoğraflarını paylaşıyorum.

 • Hakan16 Haziran 2018

  Standart klişe cevaplar yazmaktan öteye gittiğiniz yok genel merkeziniz de bölgesel servisleriniz gibi tamamen sorumsuz ve ilgisiz çözüm merkezimiz en kısa zamanda siz değerli müşterimizle iletişime geçecektir diye yazmayı biliyorsunuz ama 5 gün geçmesine rağmen bir türlü o en kısa zaman gelmiyor bu servis ilgisizliğinizden dolayı ürünlerinizi almayı düşünenlere kesinlikle tavsiye etmiyorum.

 • Samsung Telefon Temsilcisi14 Haziran 2018

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler