13 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10784536

Samsung Telefon Servis Sorunu!

Samsung Galaxy A7 2016 marka bir cihazım bulunmakta, cihaz 10 Ekim 2017 tarihinde ekran arızası yaptı. Beşiktaş'taki Samsung yetkili servisine götürdüm ve sorunun cihazdan kaynaklı olduğunu belirtip 22 günde garanti kapsamında ekranı değiştirip teslim ettiler. Servis fişinin 6. Maddesi cihaz garanti kapsamının dışında kalsa da aynı parçanın arızalanması durumunda 1 yıl müşteriden ücreti talep edilemez diyor. Cihazım aynı arızayı yapınca aynı servise götürdüm. Verilen cevap o servis kapandı cihazın tamiri para ile yapılır diğer servisin verdiği bilgi ve o serviste cihazın kaldığı süre bizi bağlamaz. Benim kullandığım son Samsung marka cihaz.

Hakan Hakan 1.195 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Hakan20 Ağustos 2018

    Bahse konu şikayetim ile ilgili bunca zamandır tarafıma ne bir bilgi verilmiş ne de bir dönüş yapılmıştır. Her şey cihazı satana kadar daha sonra Allah yardımcınız olsun.

  • Samsung Telefon Temsilcisi14 Ağustos 2018

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler