Samsung Telefon ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Samsung Telefon Servis İşkence Ve Eziyeti

1.062görüntüleme
Ali
Ali 04 Ağustos 2020 22:35

Kardeşim internet üzerinden arkadaşı ile beraber iki adet Samsung level u kulak satın aldılar. Bir süre sonra ikisininde sağ taraf plastik olan kısmında ayrılmalar oluşmaya başladı ve kullanamadım. Bunun üzerine garanti kapsamında teknik servise göndermek için servis. SamsungWA sitesine giriş yaptıktan sonra formu doldurup sipariş takip numarası ile sizi kargo firmasına yönlendiriyorlar. Mart ayında geçici olarak kapanan bu form sitesi 3.5 ay sonra açıldı. Bu süre içinde sürekli çağrı merkezini arıyorum ne zaman açılacak siteniz diye aradım.

Site açıldıktan sonra formu doldurup ürünlerle beraber kargo firmasına teslim ettim. Sürekli arıyorum ne zaman sonuçlanacak diye ama çağrı merkezi personeli net cevap veremiyorlar. Bir ay sonra bana mail gönderdiler fatura eksik diye kargoyu geri göndereceklermiş. Maili okuduktan sonra çağrı merkezini aradığımda beni farklı bir bölüme yönlendirdiler orada konuştuğum kişi telefonuma SMS ile mail adresine tekrar faturayı göndermeniz halinde işleme devam edileceğini söyledi ve hemen gönderdim. Ertesi gün tekrar bana mail gönderip ( 35 gün sonra) kargonuz fatura eksik nedeniyle geri göndereceklerini yazmışlar. Kargoyu açtığımda tek fatura iki ürün tek kayıt olduğu için geri gönderdiklerini belirtmişler. Şimdi iki ayrı kayıt açıp onların istediği gibi gönderdim. Sabırsızlıkla bekliyorum daha kaç gün bekleyeceğim ve sonuç ne çıkacak çok merak ediyorum.

Böyle büyük bir markanın teknik servis eziyetini ve yaşadıklarımı anlattım. Çağrı merkezi personeli hiçbir konu hakkında bilgi sahibi değiller sadece başka bölüme aktarıyorlar ama hiçbir bölümde istediğiniz cevapları alamıyorsunuz. Bir daha asla evime Samsung ürün almayacağım.

Gelişme
Gelişme

19 Ekim 2020 13:07

Bu firma ile 4 aydır garanti kapsamında aynı zamanda aynı kargo firmasından iki adet kulaklık gönderdim ilki iki ay sonra birebir aynı renk ve model ile değişim oldu ama ikincisi 2.5 ay sonra geldi fakat hiç haber verilmeden başka model kulaklık göndermişler hemen aradım fakat çağrı merkezi personeli çözüm ekibi ilgileniyor ben mail atarim size geri dönüş yapar dediler. Onlara tüketici ulaşamıyor. Kaç gündür aramalarını bekliyorum ama aramadılar bu firmada çağrı merkezi personeli ne iş yaparlar hiçbir konuda bilgileri yok çözüm ekibi tam rezalet. Bir daha hayatta bu firmadan alışveriş yapmam kimseye de önermem. Bu şikayetimi okuyan herkese tavsiyem bu firmadan alışveriş yapmadan önce iki kere düşünün benim yaşadıklarımı yaşamayın.

Samsung Telefon Logo
Samsung Telefon05 Ağustos 2020 09:01

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

Ali
Ali19 Ağustos 2020 10:56

Şikayeti yazalı iki hafta oldu bir kargo işlemi neden bu kadar uzar anlamıyorum ben aradım kimse net bilgi vermiyor. Onlar zaten aramıyor büyük bir sabırla bu sefer ne sonuç çıkacak bekliyorum

Ali
Ali26 Ağustos 2020 16:57

Bu kadar rezil bir firma olamaz Samsung servis sayfasında kargoyu bir ay önce göndermeme rağmen kargo bekleniyor diyor satış sonrası Samsung hizmeti böyle oluyor eziyet paranla rezil olmak böyle bir şey

Ali
Ali01 Ekim 2020 12:03

Bu firmada hizmetin dibini gördüm iki adet kulaklık aynı anda aynı kargodan gönderiyorum ama biri birebir değişim ole 2.5 hafta önce geldi diğeri ise başka marka kulaklık ile bugün geldi kendi kafalarına gire emrivaki yaparak hiçbir bilgilendirme yapmadan Ürünü kabul ettirmeye çalışıyorlar böyle rezil ve verilen paraları hak etmeyen bir firma. Samsung firmasından benim yaşadığım sorunları başkaları yaşamasın diye sikayetimlerimi yazıyorum Umarım dikkate alınır.

Ali
Ali28 Ekim 2020 11:46

Nihayet bu firmadan kurtuldum Allah kimseyi bu firmanın eline düşürmesin hizmet Sıfır

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler