Samsung Telefon ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
Cep Telefonu Ürün İncelemeleri
Kullanıcıların değerlendirip skorladığı tüm ürünleri incelemek için

Samsung Telefon Şarj Olurken Ünlem İşareti

114
Mustafa
Mustafa 02 Mart 08:35

Samsung m31s model telefonum. Şarjı tamamen bittiğinde veya şarja taktığımda sarı üçgen içerisinde ünlem işareti çıkıyor ve ekranı titremeye başlıyor. Şarj kablom orijinal olmasına rağmen aynı uyarıyı yapıyor. Sorun ne bir türlü anlayamadım. Teşekkür ederim.

Samsung Telefon Logo
Samsung Telefon05 Mart 11:42
Cep Telefonu Ürün İncelemeleri
Kullanıcıların değerlendirip skorladığı tüm ürünleri incelemek için

Benzer Şikayetler

profile
233
6 gün önce

Samsung Galaxy A04 İnternet Bağlantısı Problemi

Samsung Galaxy a94 kullanıyorum telefonumdan şikayet yazmaya çalıştım ama ne kadar bir telefon yapmışlarsa bir türlü şikayetimi yazamadım çünkü her denediğimde wi-fi simgesinin yanında bir ünlem işareti çıkıyor. Evdeki tüm telefonlar gayet iyi bağlanabilirken benim telefonum daha alalı 3 ay bile ol...

profile
392
2 hafta önce

Samsung S6 Lite Şarj Sorunu

Tabletimin şarjı bittiğinde kapanıyor ve sonrasında şarj olmuyor şimşek işareti çıkıyor ilk önce yanıp sönüyordu ancak şu an sadece şimşek işareti var ve normalde hızlı şarj olan tabletim yavaş şarj uyarısı vermeye başlamıştı yaklaşık 2 ay önce aynı sorunu yaşamıştım yine tekrarladı.

profile
1.823
25 Nisan

Samsung Telefon Düşük Sıcaklık Uyarısı

Şarja takınca sürekli olarak düşük sıcaklık uyarısı verip şarj olmuyor. Batarya işareti sürekli yanıp sönüyor. Samsung A72 kullanıyorum. Bu vakte kadar böyle bir şey yaşamamıştım. Oda sıcaklığında dahi şarj olmuyor. Şarj aletinden kaynaklı sanmıştım ama şarj aleti de çalışır durumda.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .