Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Samsung Telefon ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
Cep Telefonu Deneyim Raporları
Kullanıcıların değerlendirip skorladığı tüm ürünleri incelemek için

Samsung Telefon Şarj Olmuyor Yardımcı Olun

255
Neslihan
Neslihan 03 Şubat 23:15

Merhaba telefonumu şarja taktığımda üçgen modelinde sari ünlem işareti çıkıyor bu 3 aydır dönem dönem arada bir tekrarlıyor neden olduğunu çözemedim lütfen bana bu konuda yardımcı olun başka şarj aleti denedim ama yine olmadı lütfen bir an önce çözüm verin

Samsung Telefon Logo
Samsung Telefon04 Şubat 08:51
Cep Telefonu Deneyim Raporları
Kullanıcıların değerlendirip skorladığı tüm ürünleri incelemek için

Benzer Şikayetler

profile
5.271
06 Mayıs 2022

Samsung Telefon Şarj Olmuyor

Telefonumun markası Samsung Galaxy a30s telefon açıkken şarj olmuyor kapatınca şarj oluyor daha önce de bu sorun vardı ama düzeldi fakat şimdi sarı üçgen içerisinde ünlem işareti var ve çok yavaş doluyor 5 dakikada %1 şarj doluyor sebebi nefir lütfen yardımcı olun çok acil.

profile
-
17 saat önce

Samsung Galaxy TAB S6 Lite Tabletim Şarj Olmuyor

videoplayer-icon

Samsung Galaxy Tab S6 Lite tabletim şarj olmuyor. Ekranda şimşek işareti çıkıyor ve hafif ışık yanıp sönüyor, ama şarj olmuyor. Bir anda şarj olmamaya başladı. Şarj aletinde bir sorun yok, ama şarj olmuyor. Açılmıyor. Lütfen yardımcı olun, sürekli bir sıkıntı çıkıyor tablette.

Samsung Galaxy TAB S6 Lite Tabletim Şarj Olmuyor
profile
165
21 Ocak

Samsung Telefon Ses Açma Kapama Tuşu Düştü

3 aydır aldığım Samsung Galaxy A52 telefonumun ses açma kapama tuşu yerinden çıktı. Samsung kalitesine güvenip alıyoruz bu kadar kısa sürede kasa problemi yaşıyoruz. Servise götürdüğüm de gün içinde teslim edecekler mi? Bu da soru işareti telefonu sürekli lazım uzun süre servise gönderemem pazartesi...

profile
148
19 Ocak

Samsung Telefon Wi-fi Ünlem İşareti Sorunu

Samsung j7 Prime telefon da wi-fi nin yanında ünlem işareti çıkıyor evdeki diğer cihazlardan wi-fi'ye bağlanılabiliyor. Telefonu açtım kapattım wi-fi'yi açtım kapattım ama sorun çözülmedi. Bunu sürekli yapıyor telefon. Yardımcı olursanız sevinirim.

profile
749
18 Ocak

Samsung A72 Şarj Sorunu

Samsung A72 telefonumla ilgili son güncellemeden sonra şarj sorunu yaşıyorum. Düşük sıcaklık nedeni ile şarj almıyor. Sağ üst köşede pil işareti yanıp sönüyor. Ayrıca şarj çok hızlı bitiyor. Konuyla ilgili yardımcı olmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .