Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Samsung Telefon Samsung Güncelleme Sorunları (a80)

profile
08 Haziran
457

Samsung a80 telefonumu güncelledikten sonra şarjım çok hızlı bitmeye başladı 2 saat inde telefonun şarjı bitiyor. Galeriyi açmaya çalıştığımda fotoğrafları yüklemiyor ve WP ig gibi uygulamalardan fotoğraf atmak istediğimde öge yok yazıyor WP donuyor ve uygulama yanıt vermiyor yazısı çıkarak uygulamadan atıyor. Kameradan çektiğim fotoğraflar galeriye düşmüyor. Telefonum sürekli olarak çok sıcak ve kendi kendine şarjım 71 ken bile kapanıyor bir süre açılmıyor telefonu kullanamaz hale geldim güncellemeden önce böyle sorunlarım yoktu gayet rahat kullanıyordum. Güncellemeyi geri almamın bir yolu var mı ya da başka ne yapabilirim düzelmesi için?

Samsung Telefon Logo
08 Haziran 14:54
Esma
14 Haziran 02:12

Merhaba sorunumla ilgili başka bir dönüşünüz olmadı. Evde prize bağımlı bir şekilde dışarıda da powerbanke bağımlı telefonu kullanmaya çalışıyorum, fotoğraflarla ilgili sorunlar çözülmedi hala devam ediyor bu konuda zorlanıyorum güncelleme olmadan önce böyle sorunlarım yoktu. Telefon sürekli kapanıyor. Ekran görüntüsü alamıyorum, çektiğim fotoğraflar kısa bir süre sonra kayboluyor, fotoğrafları silemiyorum bile. Herhangi bir yerden fotoğraf atamıyorum. Güncellemeyle birlikte telefonum öldü diyebilirim. Yarın öğlen Samsung servis bayisine gideceğim umarım çözülebilecek bir sorundur. Garantisi bitti ama telefonun güncellemesiyle ilgili bir sorun olduğu için umarım düzeltebilirsiniz.

Benzer Şikayetler

Samsung Telefon Yeni Güncelleme İle Şarj Ve Yazma Sorunu

profile
21 Aralık 2022
707

Samsung A71 marka telefonum şarj olmuyor. Kabloyu takıyorum oluyor gösteriyor aradan 10 dakika geçiyor şarj kesiliyor olmamaya başlıyor. Yeni güncelleme geldikten sonra bu sorunu yasamaya başladım. Sorunun telefona olduğunu düşünerek başka şarj aleti ile denedim yine aynı. Kendi şarj aletimi başka t...

Samsung Telefon A72 Sürekli Güncelleme Yapma Sorunu

profile
02 Aralık 2022
348

Samsung a72 telefon aldım daha yeni sürekli güncelleme yapıyor güncelliyorum güncellediğim halde sürekli güncelleme mevcut diyor daha sıfır telefonda nasıl böyle sorun olabilir? Samsung gibi bir markaya hiç yakıştıramadım. Soğudum resmen. Acilen bu sorunun çözülmesini istiyorum.

Samsung Telefon A72 Sürekli Güncelleme Yapma Sorunu
1

Samsung Telefon Z Fold 2 Güncelleme Sonrası Ekran Çalışmamaya Başladı

profile
18 Ekim 2022
2.320

Samsung z Fold 2 kullanıcısıyım. 20 gün evvel software güncellemesi oldu. 4.1.1 güncellemesi sırasında telefon iç büyük ekran açıktı ve güncellemeyi izliyordum o sırada. Güncelleme bitti, restart yaparken birden ekranda pembe ve yeşil çizgiler oluştu ve ekran göstermemeye başladı. Dış ekran gösterme...

Samsung Telefon Z Fold 2 Güncelleme Sonrası Ekran Çalışmamaya Başladı
1 Destek
1 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Samsung Telefon Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 1 sa 26 dk
Benzer Şikayet Yaz