Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Samsung Telefon Samsung Ekran Kilit Şifresini Unuttum.

profile
Mucahid
23 Şubat 11:41
554

Samsung Note 10 Plus Ekran kilit şifremi unuttum. Telefon in büyük bedeller ödeyip satın alıyoruz fakat telefon senin olmuyor telefon hala Samsung a ait. Basit bir kiracıdan farksızsınız! Telefon şifremi hiçbir şekilde sıfırlayamıyorum tek çözüm format atmak. Bütün resimlerim telefon numaralarım sıfırlanacak. Nasıl bir dayatmadır. Serviste bile böyle bir yetki yok! Kesinlik haksızlık! Kendi cihazıma hükmedemiyorum. Ve verilerimi kaybetmek ile tehdit ediliyorum. Neden Google üyeliğimiz var? Neden ekranda şifremi unuttum gibi basit bir şey yok ve şifrelerimizi sıfırlayamıyoruz. Her yerde okuyorum telefonumu bul uygulamasından sıfırlanıyor yazıyor ilk kez başıma geldi geldi araştırıp baktım ve öğrendim ki onu da kaldırmışlar şaka gibi. Kesinlikle bu monarşik kararı kınıyorum ve Tüketici Hakları'na başvuru yaptım. Bir daha Samsung mu? Asla tavsiye bile etmeyin.

Samsung Telefon Logo
23 Şubat 11:51 (Şikayetten 9 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

Benzer Şikayetler

Samsung A9 Plus 3 Günde Bozuldu

profile
Nazif
16 Nisan 21:58
18

Samsung S24 Plus Türkçe Seçeneği Canlı Çeviri Yok

profile
Yavuz
08 Nisan 15:19
342

Yeni Alınmış Samsung S22 Ultra Donma&Kasma Sorunu

profile
Alper
02 Nisan 11:57
365
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Renk
Renk

Şikayetin de gereksiz yere haksızsın. Şifreni yanlış girmen veyahut unutman tamamen senin sorumluluğunda. Bu konu hakkında Samsung'u suçlayamazsın. Bu ve benzeri durumlar için yapman gereken şey Gmail hesabi kullanmalısın fotoğraflar, numaralar vb. Her şey oraya yedeklenebiliyor. Telefonun patlasa dahi yeni bir telefon aldığında aynı Gmail hesabi ile bütün eski bilgilerini fotoğraflarını geri alabiliyorsun.

Benzer Şikayet Yaz