17 Ekim 2018
Yorum Yap
#11038944

Samsung Telefon Sağlam Telefonu Bozup Verdiler!

Samsung Note 8 marka cihazımı 3 ay önce kulaklık da şikayet var diye servise yolladım. Şikayet devam ediyor ve şarj alıyor ama şarj ışık yanmıyor diye servise yanmıyor s pen kalem çalışmıyor diye tekrar servise yolladım. Sonra servis deki arkadaşlar sıvı teması var diye geri yolladı işlem yapmadı üzerine sim kart yuvası bozuldu.
11.10.2018 tarihinden beri ne detaylı bir çözüm ya da bir dönüş yapıldı bütün çabalarıma rağmen bu telefonu satarken suya dayanıklı diye satıyorlar benim telefonum servise giderken yine kullanabilecek durumdaydı şimdi çalışıyor ama hiç kullanılmaz bir hale geldi buna cihazı bana satan Türk Telekom bayisi ve çalışanları da şahittir.

Murat Murat 678 Okunma

Cevaplar

  • Murat17 Ekim 2018

    Bir haftadır hala dönüş yok dalgamı geciyosunuz

  • Samsung Telefon Temsilcisi17 Ekim 2018

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler